Graficzne kwiaty

Obrazy przedstawiające kwiaty, nie zawsze muszą być kolorowe!
Kiedy oczy odbierać będą czarno-biały obraz bądź też z dodanym jednokolorowym elementem,zmysł węchu wbrew pozorom będzie w stanie wydzielić w podświadomości ich wspaniały zapach.

obraz-dmuchawce
Jest to po prostu dosłowne tłumaczenie, a czasem najzwyczajniej piękna forma wraz z monochromatyczną grą odcieni. Elitarne, szczególnie te w sepii i biało-czarne. Ciemne kwiaty nie świadczą o ponurości pomieszczeń i nie wprawiają w nastrój depresji. Nawiązują natomiast do pełnej statyczności,a z drugiej strony reprezentują klasyczną formę, obraz-lilia

Taki układ bawi się kontrastami wnętrz. We wszystkich przypadkach niemniej jednak powodują utworzenie się pewnego dystansu z otoczeniem.
Niesamowicie efektywny obraz przedstawiający wiosenne dmuchawce porozsiewane po całym polu na beżowym tle. Unoszący się puch w białym kolorze oraz o kulistej formie w wyniku wiatru pod wpływem podmuchu dodaje dynamiki pomieszczeniu. Sprawia, że całe wnętrze przepełnione jednakowymi kolorami „ dostaje zastrzyku energii”. Sprawdź obrazy kwiaty z agoteka.pl z liliami w centrum jest najczęściej wybieranym motywem do salonu i sypialni. Sepia dodaje nostalgicznego klimatu. W towarzystwie tego typu obrazu poczujemy pozytywny powiew ciepła.
obraz-orchidea

Tego samego typu obrazami są te, które w czarno-białych kolorach przedstawiają kwitnące kwiaty orchidei .Wykonane na płótnie canvas są w zupełności nieszkodliwe dla zdrowia .Komponujące się idealnie w sypialnianych przestrzeniach jak i kultowych miejscach, gdzie najczęściej przyjmowani są goście.
obraz-z-makami

Kolorystyka obrazu przedstawiająca makowe pole w trzech kolorach powoduję, iż kontrastująca czerwień kwiatów na tle czarno-białego pola jest bardzo wyróżniona. Swoją tonacją przykuwa wzrok widza w pierwszych sekundach. Makowe pole jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli mamy zamiar umieścić obraz w salonie, na jednej z większych ścian, by odzwierciedlało potęgę otwartej przestrzeni na jakiej wyrastają.

obraz-z-tulipanem

W tym klimacie liczy się spokój i harmonia.
To niebanalna dekoracja one colour, wnosząca nadzwyczajnej klasy pomieszczeniu. Staje się prawdziwym dziełem sztuki pasującym do każdego wnętrza. Uchwycone maki w swoim naturalnym środowisku, w przybliżeniu obiektywu stają się być gwiazdami całej scenerii.

obraz-z-roza

Obraz idealnie nadaje się do biur, kuchni oraz salonów. To tulipany pokryte wspaniałą kolorystyką czerni i bieli sprawia, że wnętrze w którym znajdzie się dekoracja zyska elegancji, powagi oraz sprawi, że będzie można odnaleźć spokój i przyjazną atmosferę pomieszczenia.
Tak samo brąz z czarno białym kwiatem róży, pokryty drobinkami rosy niczym płaszczem utkanym z pereł. Wzór ten zdecydowanie stanowi jeden z najpiękniejszych wśród całej kolekcji. Lokal wzbogacony o taką dekorację, zyska na wartości. Dzięki okręconej kompozycji liści wokół samych pręcików kwiatu, obraz będzie sprawiał wrażenie nieustannego wirowania.
Pamiętajmy zatem, że kwiaty nie zawsze oznaczają kolor.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress