Dekoracje na Wymiar

 

Co czas jakiś przedstawiamy nowe dekoracyjne opowieści. Dekoracje na wymiar stanowią kwintesencję współczesnych możliwości upiększania wnętrz. W przeszłości na takie dekoracje stać było jedynie bardzo bogatych. Zamawiano freski, które były wykonywane przez artystów co wiązało się ze znaczącym kosztem i wielomiesięcznym remontem w domu. Cóż, skoro ktoś posiadał kilka domów – pałaców, nie miało dla niego znaczenia, że w jednym z nich na ścianie tworzona jest przez kilka miesięcy dekoracja. Teraz dekorowanie na wymiar jest możliwe bez zbędnych utrudnień. Zamiast kilku miesięcy – kilka godzin. Zamiast artysty malarza – wiadro z klejem. Tanio, szybko i na wymiar.

Jak się zmierzyć z taką dekoracją? Zadanie jest proste. Mierzymy ścianę, wybieramy wzór, kadrujemy, czyli wybieramy fragment wzoru, który najbardziej nam odpowiada i … zamawiamy. Po kilku dniach naklejamy dekoracje na wymiar. Co można zamówić w ramach dekorowania na wymiar? Głównie fototapety, które wręcz są stworzone do takich działań. Nie należy jednak sądzić, że skoro foto-tapeta, to musi znaleźć się na niej zdjęcie lasu, uliczki, aglomeracji. Foto może oznaczać równie dobrze reprodukcję. Trudno jednak wyobrazić sobie ścianę w kuchni z reprodukcją „Ostatniej wieczerzy”. Szybciej drzewo Gustawa Klimta. Należy jednak pamiętać, że taka forma istnieje. Istnieje możliwość zamówienia reprodukcji w formie fototapety.

Ciekawą możliwością w dekorowaniu jest odzwierciedlająca współczesność fototapeta ze zdjęcia. Naszego zdjęcia. Będąc na wczasach zrobiliśmy doskonałe zdjęcie. Zachód słońca nad morzem, górskie szczyty, nasze dziecko spacerujące w jesiennym parku. Czasami są to perełki i warto zastanowić się, czy nie lepiej zamienić właśnie takie zdjęcie w fototapetę niż szukać zdjęć anonimowych. Nasz salon będzie ultra unikalny i powiązany z nami emocjonalnie. To nie będzie jakiś tam widoczek, ale nasz widoczek. Że zdjęcie nie jest takie piękne jak te w sklepach z fototapetami? Nie szkodzi. Skoro na wymiar, to i na wymiar wyobrażeń. Możemy poprosić o zintensyfikowanie kolorów, wyostrzenie, poprawę jakości, dodanie artystycznego szlifu, na przykład efektu malarskiego. To wszystko jest możliwe i wykonalne. Dzięki temu nasza fototapeta będzie naprawdę nasza. Gdzie zastosować takie dekoracje? Odpowiedź brzmi – wszędzie. Można zastosować wszędzie. Pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka. Brak ograniczeń. Zwłaszcza fototapety do kuchni mają w sobie nieposkromione pokłady możliwości. Jak w soczewce, mikroskali możemy zbadać rodzaje fototapet i ich możliwości techniczne. Fototapety laminowane, winylowe, panoramiczne. Każdy rodzaj znajdzie zastosowanie w kuchni. Dekoracje na wymiar można sprawdzić między innymi w sklepie Agaton Studio. Ciekawe wzory lub dekoracja ze zdjęcia.

Dodaj komentarz

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress