Dekoracje w łazience

powiekszajaca-pomieszczenieUrządzenie łazienki nie jest w cale prosta sprawą.Wymaga precyzji, dokładnego i detalicznego zaplanowania. Oprócz ręczników, mydeł i szamponów swoje miejsce znajdą tam drobne ozdoby, świeczki, kadzidełka oraz fototapety, które zostaną specjalnie przygotowane do wnętrz narażonych na szczególną wilgoć. W gruncie rzeczy łazienka to najważniejsza część w mieszkaniu. Ona jest swoista wizytówką całej przestrzeni, która zamieszkujemy. Na jej podstawie najczęściej oceniany jest standard całego pomieszczenia. Ona wymaga specjalnej pielęgnacji, utrzymania sprezyna-resor-abstrakcjawyjątkowej czystości oraz estetyki. Przed aranżacją łazienki możemy wyróżnić brak jakiegokolwiek klimatu, stylu, atmosfery. Kiedy wprowadzimy elementy dekoracji tj. fototapeta, świeczki, dywaniki pomieszczenie wypełni się ”ciepłymi” elementami. Nabiera gustownego wyglądu urządzonego ze stylem z motywem przewodnim, który jest istotną kwestia podczas aranżacji łazienki.Poczucie dobrego stylu , wyróżniający się zadbany gust to cecha która można zaimponować swoich gości zapraszając ich do siebie.

Bez znaczenia jest czy ściany wyłożone sąfototapeta-wiszacy-most kafelkami, pomalowane farbą, wyłożone stiukiem czy trawertynem. Takie ładne fototapety lub foto-naklejki powinny być idealnie dopasowana do całej reszty.
Przedstawione motywy w naszej galerii wpasowują się w każdy klimat. Wydawać się może, że to one nadają motywu przewodniego w naszych domowych łazienkach. Abstrakcja, iluzja, owoce, rośliny, kwiaty to motywy, które królują w umywalni. Umieszczenie nad wanną tunelu, którego przejście prowadzi w nieznaną głębie optycznie powiększa wnętrze. Wir unoszący się ku górze, również jest swoistą abstrakcją- sprawia wrażenie wysokiegotulipany-fototapety pomieszczenia. Te fototapety nadają się do małych powierzchni w nowoczesnym stylu. Nie powinny znajdować się w industrialnych czy tradycyjnych łazienkach- byłoby duże prawdopodobieństwo, że ”gryzłyby się wzajemnie”. Pejzaż ukazany z początku mostu, nad wielką przepaścią zabiera nas w krainę spokoju, wyciszenia, przygody. Podczas kąpieli można pobudzić swoją wyobraźnie, odprężyć się, a zielony kolor pomoże w odpoczynku. Pionowe wzory bambusu idealnie komponują się na ściankę toalety. Zielony w połączeniu z bielą wytwarza naturalnie miły lecz sterylnie czysty klimat. Fluorowy klimat pasuje nad lustro,owocowka na pustą ścianę oraz jako naklejka na kabinę prysznicową. Dzięki specjalnemu laminowaniu, naklejka jest skutecznie chroniona przed parą wodną jak i zachlapaniem. Motyw limonki orzeźwia łazienkę, W połączeniu z żółtymi i białymi kafelkami oddają niesamowite odczucie rześkości .Kompozycja natomiast z brązowym kolorem powoduje, że staje się gustownie przytulna z nutką żwawości na ścianie. Polecam serdecznie zapoznanie się z szerszą gamą motywów.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress