dekorowanie drzwi

Naklejka na drzwi w przedpokoju

Ciekawym sposobem na udekorowanie drzwi jest zastosowanie naklejek. Idealnie spersonalizowana dekoracja zwiększy atrakcyjność wnętrza. W zależności od preferencji może optycznie powiększyć wnętrze, stanowić estetyczne połączenie między sąsiadującymi ścianami, zestroić i zrównoważyć wystrój. Ilustracje do artykułu zostały użyczone z działu naklejki na drzwi zobacz tutaj https://agatonstudio.pl/121-naklejki-na-drzwi

Naklejanie naklejek na drzwi jest łatwe. Najważniejsze, aby drzwi przed przystąpieniem do dekorowania zostały dokładnie umyte – odtłuszczone. Drugą ważną zasadą jest zastosowanie do oklejania wody z kilkoma kroplami płynu do mycia naczyń. Pod wpływem wody klej na naklejce w znacznym stopniu traci właściwości klejące, a zatem oddalamy największe ryzyko – sklejenia się naklejki do samej siebie. Warto zaznaczyć, że naklejki są całkowicie wodoodporne, a zatem woda im

Naklejka na drzwi w łazience

nie może zaszkodzić.

Drzwi są idealnym miejscem do umieszczenia efektownych dekoracji. Wzór nie będzie zasłaniany przez fotel lub wersalkę. Nie musimy obawiać się, że element dekoracyjny straci w wyniku zastawienia jego części meblami. Drzwi nigdy nie są zasłaniane, a zatem obraz jaki wybierzemy dla siebie zawsze będzie widoczny w całości.

Dobór wzoru w głównej mierze jest podyktowany wystrojem wnętrza. Najczęściej oklejane są drzwi do pokoju dziecka, sypialni oraz kuchni. Jednoznaczny charakter tej ostatniej sprawia, że jest najprostsza w doborze wzoru. Ziarenka kawy, potrawy, kwiaty, dmuchawce, są najpopularniejszymi wzorami stosowanymi przy upiększaniu drzwi w kuchni. Największym wyzwaniem jest sypialnia. Dekoracja powinna wyciszać oraz nie rozpraszać. Polecanymi wzorami będą pejzaże z zachodzącymi słońcem, pola lawendy.

Naklejka na drzwi w kuchni

Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie naklejki na drzwi w kompozycji z fototapetą na ścianę. Biorąc za przykład sypialnię, można wzór fototapety do sypialni zobacz tutaj http://agoteka.pl/fototapety-do-sypialni skomponować na całą ścianę łącznie z drzwiami. Naklejając fototapetę na ścianę z drzwiami otrzymamy wnętrze w pełni uzupełnione dekoracją i drzwiami łączącymi się z resztą wzoru.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress