Fototapeta tunel do salonu za telewizor

fototapeta tunel do salonu za kanapę

Współczesność wymusza na nas stały dostęp do wiadomości. Musimy wiedzieć: „co w trawie piszczy” aby nie „osiąść na laurach”. Najczęściej źródłem wiadomości i rozrywki w naszym domu jest telewizor. Wyeksponowany w salonie – ustawiony na wprost kanapy lub podwieszony na ścianie. Rzecz dotyczy właśnie tej ściany. Możemy ją zwyczajnie pomalować farbą lub wystylizować w dowolnej formie.

Popularne na ścianie za telewizorem są tunele

Na ścianę możemy nakleić sztukaterię ceramiczną imitującą cegłę lub kamień. Musimy przy tym pamiętać, że sztukaterii już nie zmienimy. Przyszłe remonty będą się odbywały niejako wokół tego miejsca, a ściana za telewizorem pozostanie zawsze taka sama. Ciekawą alternatywą będzie: zobacz tutaj fototapeta tunel którą można w pełni dopasować do wymiarów ściany oraz telewizora, który będzie ją zasłaniał. Można wybrać tunel nowoczesny – abstrakcyjny w oszczędnej ilości detali lub tunel kolejowy, metra, mostu stalowego, kamiennego. Wszystko zależy od stylistyki całego wnętrza.

Szeroki widok na ścianę w salonie

Jeżeli nie lubisz zamkniętych tuneli, możesz zastosować architekturę przestrzeni. Włoskie lub Francuskie uliczki, panoramy miast z lotu ptaka. Fototapety, które posiadają głębie niezależnie od rodzaju wzoru będą pasowały doskonale.

Fototapeta tunel na ścianę salonu źródło https://agatonstudio.pl

 

Fototapeta z nowoczesnym tunelem autor https://agatonstudio.pl

Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress