Fototapeta uliczka – bestselery

fototapeta uliczka

Fototapety uliczki – zobacz tutaj polecane fototapety uliczki https://agatonstudio.pl/107-fototapety-uliczki cechuje niezwykła podatność na adaptację do wnętrza. Możliwości zastosowania zarówno w stylu nowoczesnym jak i retro, zarówno w kuchni jak i przedpokoju lub salonie. Każda lokalizacja jak i styl odnajdą się w perspektywicznie ujętej fototapecie uliczki. Różnicę między uliczkami włoskimi, paryskimi lub New Yorku poruszymy w dalszej części. Na początek przyjrzyjmy się cechom wspólnym:

1/ zważająca się w oddali perspektywa architektury powiększy wnętrze,
2/ wyraźnie zarysowane ściany fasad kamieniczek po obu bokach dekoracji dodadzą spójności
3/ mocna pozioma linia chodnika lub ulicy wprowadzi solidną podstawę
Znając cechy doskonałej fototapety, możemy wykorzystać wzór w zależności od naszego wnętrza. Bez popadania w „szufladkowanie” powinniśmy mieć na uwadze, że odpowiedni dobór fototapety będzie w znacznym stopni decydował o estetyce naszego mieszkania. Podczas komponowania idealnej dekoracji możemy zastosować wybiegi, które z wiekowej włoskiej uliczki uczynią na wskroś nowoczesny wzór.

Kolorystyka i jej wpływ

 

fototapeta uliczka w kolorze

Dekoracje w pełnym kolorze nadają naszej uliczce szlif, który ostatecznie zadecyduje o możliwości jej aranżacji w posiadanej przez nas stylistyce wnętrza. Fototapeta czarno biała z uliczką naklejona w salonie o oszczędnej kolorystyce lub z uwydatnionym jednym kolorem przewodnim np.: czerwonym, różowym, pomarańczowym, oliwkowym świetnie poprawi stylistykę i jednocześnie powiększy optycznie. Kolorystyka sepii, a zatem kolory brązu, beżu, kremu możemy nakleić na ścianę w pokoju, gdzie dominują ciepłe barwy.

Jak dobrać fototapetę z uliczką: trzy zasady.

a/ po pierwsze należy dobrać odpowiednie proporcje fototapety do ściany. Nawet najpiękniejsza, ale pozioma uliczka nie będzie pasowała do pionowej ściany, a jej naklejenie będzie wiązało się z mocnymi cięciami wzoru po bokach
b/ dobranie odpowiedniej kolorystyki dla fototapety jest bardzo ważne i będzie rzutowało na styl dekoracji oraz naszego pokoju.
c/ wybranie materiału – najlepsze fototapety są wykonane na winylu z podłożem fizelinowym.

 


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress