Fototapety do nowoczesnego salonu – trendy 2017

Każde mieszkanie, nawet to najmniejsze posiada salonu. Należałoby go udekorować i sprawić, aby wyglądał po prostu ładnie. Ciekawą propozycją są fototapety do salonu ze sklepu agatonstudio.pl zaprojektowane przez artystów grafików druku cyfrowego wyglądają na ścianie doskonale. Łatwo się też je nakleja co oszczędzi nam wielkiego remontu w salonie. Trzeba odsunąć meble i pomalować klejem ścianę, a później docisnąć suchą fototapetę do ściany naszego salonu. Montaż jest prosty, gdyż w agatonstudio.pl tapety sprzedawane są na materiale winylowym na fizelinie. Dodatkiem jest wypukła struktura, która oszałamiająco uwydatnia wzór. Nadzieja na ładny salon ozdobiony dużą drukowaną dekoracją jest w tym przypadku rzeczywistym wyrazem doskonałego salonu. Sprawdź po prostu jedną z aranżacji fototapet dedykowanych na ścianę salonu. Zdjęcie poniżej. Prawda, że robi wrażenie? Nie tylko wrażenie na domownikach, ale i na każdym, kto odwiedzi taki salon.

Obawiamy się remontów w salonie. Wszystko pochlapane farbą i zakurzone. Meble trzeba myć, a sofa przez kilka dni stoi otulona folią jak mumia egipska. Można jednak inaczej. Można uciec przed remontami w dużej skali. Potrzeba tylko krztynę odwagi na decyzję o fototapecie na ścianie w salonie. Wyobraźnia jest niezbędna i odwaga również, ale kto nie ryzykuje, ten szampana … no właśnie. Pamiętaj, że aby się wygodnie rozgościć w salonie po metamorfozie musisz czuć przyjemną i jakże ulotną satysfakcję, że remont się zakończył, a salon wygląda olśniewająco.

Podsumowując trendy 2017 roku w aranżacji salonu. Ma być miło i przyjemnie nawet podczas naklejania ozdoby na ścianę. Remont, to chwila podobna do tych jakie spotykają nas codziennie. Bez napinania się można znacznie więcej zdziałać, a efekt dekoracyjny będzie wspaniały. Zasługujesz na piękny salon.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress