Fototapety do wąskiego przedpokoju

fototapeta morze w przedpokoju

fototapeta do wąskiego przedpokojuNajważniejsze przy wyborze fototapety do wąskiego przedpokoju jest odpowiednie umieszczenie perspektywy wzoru. Mając świadomość dwóch rodzajów ścian wąskiej przestrzeni przedpokoju, możesz synchronizować swoje oczekiwania z ostatecznym efektem dekoracyjnym jaki wniesie fototapeta. Nie wiesz jak się do tego zabrać? Sprawdź moje pomysły zaczerpnięte z www.agatonstudio.pl , gdzie wyszukałem ładne fototapety do wąskiego przedpokoju w aranżacjach ułatwiających ostateczny wybór.

Wybieramy fototapetę na wąski przedpokój

Zakładając, że fototapetą zostanie oklejona dłuższa ściana przedpokoju możesz wybrać dowolny wzór. Zastanów się nad perspektywą nowoczesnych tuneli, krajobrazów górskich lub morskich. Zastosowanie fototapety z głębią w wąskim przedpokoju jest dobrym pomysłem, ale pamiętaj, że każde pomieszczenie jest inne. To dopiero. Prawda, że trochę zagmatwałem 🙂 Postaram się wyciągnąć wnioski, które rzeczywiście pomogą w wyborze. Stań proszę w swoim przedpokoju i pomyśl o czymś co lubisz. Oczywiście chodzi o jakiś ładny widok, który optycznie powiększy, ale możesz również wyobrazić sobie lody malinowe. Gorąco jest więc lody będą na miejscu. Teraz zjedz lody i otwórz oczy. Tak, Twój przedpokój naprawdę zyska, gdy wkleisz na jego dłuższą ścianę fototapetę z perspektywą.

Co zyskujesz z fototapetą w przedpokoju

To może wydać Ci się szalone, ale dzięki fototapecie, przedpokój optycznie stanie się szerszy i jeżeli o to Ci chodziło, to wygrywasz kilka wirtualnych metrów. Co wygrywają Twoi goście? No cóż są ludzie, którzy jak ognia unikają klaustrofobicznych wąskich pomieszczeń, a zatem fototapeta w Twoim przedpokoju zyska Ci aprobatę i zwiększy grono znajomych – przynajmniej teoretycznie tak powinno być. Kolejnym punktem, który stanie się Twoim atutem po naklejeniu fototapety w przedpokoju stanie się nobilitacja mieszkania do poziomu wyfototapetowanego. Fototapety są modne, a zatem wiesz co jest modne, ergo jesteś nowoczesną stylistką przestrzeni.

Możliwe, że najważniejszy zysk będzie się wiązał z Twoim samopoczuciem. Dobrze dobrana fototapeta w wąskim przedpokoju lub korytarzu będzie Cię witała i żegnała przy wychodzeniu z mieszkania. Te ulotne chwile – powiesz. Tak są ulotne, ale czasami aż nie chce się wychodzić z przedpokoju, gdy widok z fototapety zachwyca. Tego właśnie życzę Tobie z całego serca.

fototapeta powiększająca przedpokój

 


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress