Fototapety dostosowane do wymiarów ściany

Fototapety na wymiar są idealnym rozwiązaniem przy dekorowaniu powierzchni, które chcemy odświeżyć, w których pragniemy zmienić troszeczkę klimat lub w których chcemy przeprowadzić całkowitą metamorfozę. Wygodne w tym jest to, że cały wzór można przystosować do rozmiarów ściany a nie dostosowywać kadr do niej ucinając gotową już fototapetę na wymiary ściany. W naszej kolekcji posiadamy wzory fototapet odpowiednich w stylistyce  do każdego wnętrza.

fototapeta-kwiaty-do-kuchni

Do kuchni polecamy kompozycje organiczne, roślinne, przede wszystkim jasne, które zmienią kuchnie na miejsce przytulne, w których chętnie będziecie zasiadać z rodziną do posiłku.

Za przykład może nam posłużyć fototapeta ,,kwiatowiec”. Z fototapety tej wylewają się wręcz kwiaty stokrotki. Sprawiają kuchnie miejscem pachnącym świeżością, przepełnioną wiosenną impresją, miejscem spotkań przy porannej herbacie.

fototapeta-kawa

Druga grupą fototapet polecanych przez nas do kuchni są fototapety pt. jedzenie ,które przesycają całą kuchnie swym aromatem. Taka jest fototapeta kawa, w której j ziarenka roztaczają się po całej powierzchni tworząc ciekawą strukturę .Pokryta laminatem jest odporna na wszelakie plamy z wody, parę zabrudzenia, które wystarczy tylko wytrzeć szmatką. Zróżnicowanie świetlne powoduje iż ziarenka na fototapecie nie tylko tworzą wyraźna strukturę- deseń, ale również fototapeta nabiera przestrzeń. Dekoracje tego typu  idealnie pasuje do powierzchni pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi.

fototapeta-z-ksiezycem

Do salonu polecamy fototapetę ,, perła kosmosu” z romantycznym przedstawieniem księżyca. Poprzez zestawienie głęboko nasyconej czerni w tle z bielą mieszającą sięz szarościami tworzy syntetyczną, minimalistyczna kompozycje pasującą do każdego wnętrza. Idealnie gra z pomieszczeniami w bielach, czerniach i mlecznych w kolorycie.

fototapeta-new-york

Również do dużego pokoju polecam fototapetę błękit miasta, gdyż jej struktura idealnie wpasowuje się w charakter tego pomieszczenia. Fototapeta ta powiększa wnętrze nadając mu przestrzeni poprzez piony budynków, odbicia w wodzie kierują wzrok ku górze przez co ściana się wydłuża. Błękit nieba rywalizuje tu z niebieskością wody odbijającą budynki, zamykając w ten sposób kompozycje.

fototapeta-abstrakcja

Do pokoju nowoczesnego, minimalistycznego w wystroju ciekawym rozwiązaniem stają się fototapety z kategorii abstrakcyjne. Fototapeta ,, rena” to delikatnie wijąca się pół kryjąca wstęga czerwieni. Spotkanie koloru czerwonego i czarnego to silne zestawienie, które mocno działa na przestrzeń wokół niej.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress