Fototapety na ścianę – Jak rozpoznać dobre

Tak. To prawda. Fototapety przeżywają prawdziwy renesans – sprawdź fototapety na ścianę: https://agatonstudio.pl/2-fototapety. Nic w tym dziwnego – obecnie jakość oklein może być w pełni spersonalizowana i doskonała zobacz . Wprawdzie materiały użyte do wykonania fototapet determinują ich cenę, ale jak powiedział Gucci „Jakość się pamięta o wiele dłużej niż cenę”. Ważniejsza jest cena, czy jakość wykonania. Możemy sięgnąć po fototapety drukowane seryjnie przez fabrykę i wtedy cena na pewno będzie niska. Wprawdzie mamy dużą szansę, że idąc do sąsiada natkniemy się na taką samą ścianę jak u nas w domu, ale cena będzie niska.

Możemy jednak iść drogą indywidualnych rozwiązań dekoracyjnych. Wybrać fototapetę, której nie będzie miał nikt inny. Nasza ściana, ściana w naszym mieszkaniu stanie się absolutną ozdobą wnętrza. Unikalnym freskiem, który zachwyci gości i stanie się naszą dumą.

Jelenie na fototapecie

Dlaczego nie. Jelenie są bardzo ładne, ale może warto odrzucić rogi i postawić na unikalną nowoczesną fototapetę z nowoczesnym wzornictwem. Czy szukasz czegoś oryginalnego do naklejenia na ścianę? Proponujemy:

  • – makro, a zatem obiekty w powiększeniu,
  • – krajobrazy – widoczki jakich świat nie widział,
  • – architektura miasta – przenieś się do Paryża lub New York-u
  • – drzewa

Fototapeta drzewa? Czy aby na pewno? Oczywiście, że drzewa! Wyobraź swój poranek, gdy budzisz się w lesie lub parku! Fototapeta z zielonymi drzewami w Twojej sypialni budzi Cię ze snu. Takie wrażenia możesz przeżywać każdego poranka. Przyznaj, że fototapeta z drzewami nie jest „obciachowa”.

Wróćmy do jakości, czyli na co zwrócić uwagę przy zakupie fototapety

Najważniejsze są trzy kwestie o które musisz zapytać przed zakupem:
1/ czy jakość zdjęcia jest odpowiednia do wykonania fototapety
2/ na czym fototapeta zostanie wydrukowana
3/ czym fototapeta będzie wydrukowana

Zacznijmy od jakości wzoru. Jak się poczujesz, gdy sklep z fototapetami, stwierdzi, że jakość fototapety jest dobra, ale próbek w sakli 1 do 1 nie wyśle? Przecież naraża Cię na słabą jakość, na piksele wychodzące kwadratami ze ściany. Pamiętaj, jeżeli nie chcesz dostać słabej jakości proś o fragmenty w skali 1 do 1.

Fototapeta może zostać wydrukowana na papierze (tanio) lub materiale winylowym na fizelinie (drożej). Nie skupiajmy się na tanio, ale na dobrze. Fototapeta winylowa na fizelinie, to najlepszy materiał do oklejania ścian jaki wymyślono. Taki materiał może mieć przetłoczenia co natychmiast sprawia, że pochodzi z „górnej półki”. Nikt nie będzie tłoczył fototapet za 5 zł.

 


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress