Fototapety nadmorskie

Plaża, złote piaski, szum fal, błękitne, bezchmurne niebo i wszystko to rozświetlane przez gorące słońce. Dla jednych to wspaniałe, niezapomniane wakacje, dla innych to piękne marzenia, by znaleźć się właśnie w takim miejscu, odpocząć od codziennych problemów i pracy. Rzeczywistość czy marzenia, zarówno jedno jak drugie może zaistnieć w mieszkaniu lub w domu. Nie na fotografiach zrobionych podczas urlopu wypoczynkowego, nie w telewizji podczas oglądania programu czy filmu, nie także na pocztówkach wysyłanych z nad pięknego morza od znajomych lub rodziny, a na fototapecie ściennej z widokiem na urokliwą i czarującą plażę.

Fototapeta z piaszczystą plażą umieszczona w sypialni…

sprawi, że podczas odpoczynku po całym dniu ciężkiej pracy myślami przeniesiesz się w to piękne miejsce, wyobrazisz sobie jak leżysz na plaży słuchając szumu uderzających fal. Fototapety plaża w salonie, dekoracja umieszczona w dużym formacie nad kanapą lub na ścianie, której nie zajmuje żadna inna dekoracja spowoduje, że szybko przypomnisz sobie jak fantastycznie, jak rewelacyjnie było podczas rodzinnego pobytu nad morzem. Dzięki tej dekoracji na bardzo długo nie zapomnisz tak mile spędzonego czasu i z pewnością tak jak fototapeta żadne zdjęcia tego nie odzwierciedlą. Mało tego na fototapecie znaleźć się może prawdziwa fotografia zrobiona podczas wczasów, która z pewnością zachwyci nie tylko Ciebie, ale każdego kto na nią spojrzy.

Fototapeta z plażą może również mieć swoje miejsce w łazience

Już nie jako pamiątka, ale jako znakomita dekoracja, która świetnie pasuje do tego miejsca. Czyż widok na złocistą plażę oblaną błękitnym morzem, skąpaną w słońcu nie znajdzie swojego „szklanego odbicia” właśnie w łazience? Każdy chyba zgodzi się, że przyjemnie i miło będzie spojrzeć na taką piękność podczas kąpieli, podczas relaksu w wannie. Taka ozdoba idealnie może zastąpić łazienkowe płytki, które również stanowią bardzo ładną dekorację. Wielu z Was jednak z pewnością będzie bało się zaryzykować i myśli, że nie sprawdzi się ona w łazience, gdyż powietrze tam jest bardzo wilgotne, fototapeta zostanie narażona na bezpośredni kontakt z woda co doprowadzi do różnego rodzaju uszkodzeń. Otóż fototapeta jest wodoodporna, ponieważ pokryta jest laminatem, który chroni ją przed dostaniem się wody i jakimkolwiek uszkodzeniem. Dodatkowo zarówno w salonu, sypialni czy łazience umieszczona jest na specjalnym kleju, dzięki któremu się nie odklei. Tak więc zupełnie bez obaw można ją zaaplikować w każdym pomieszczeniu.

Poniżej przedstawione zostały przykładowe fototapety z plażą.

fototapety-plaża


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress