Fototapety ścienne

Niejednokrotnie zastanawiamy się jak zmienić wystrój pomieszczenia, może zmiana mebli, a może zmiana koloru ścian. Bardzo często mamy również pragnienie, by wnieść coś takiego niespotykanego, coś niepowtarzalnego, bardziej oryginalnego. Zmienianie co rusz koloru ścian staje się przede wszystkim czasochłonne, monotonne, a jednocześnie potrzeba wkładu pieniężnego. Większość z Was zapewne ma dość ciągłego remontu w mieszkaniu, a później czyszczenia, mycia i sprzątania po nim. Mało tego nie ma żadnej gwarancji, czy aby takowy remont, zastosowanie nowych barw, zmiana mebli czy zakup nowych dekoracji typu obrazy lub dywany podłogowe na pewno się sprawdzi i spełni nasze oczekiwania.

Fototapety ścienne to wspaniały pomysł na unowocześnienie naszego mieszkania lub domu…

… na wniesienie ciepłego, radosnego oraz oryginalnego nastroju, a fototapety do sypialni, salonu czy też łazienki świetnie w tym pomogą. Weźmy pod uwagę pomieszczenie, w którym przebywamy najczęściej, spędzamy najwięcej czasu. Owym pomieszczeniem jest z pewnością salon, gdzie mają miejsce różnego rodzaju spotkania rodzinne, spotkania z przyjaciółmi, imprezy czy odpoczynek na kanapie w samotności.

Oczywiście ważne jest z kim spędzamy czas, ale ważne jest również jak wygląda to miejsce.

Każdy wie, że wystrój wnętrza ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Fototapety ścienne to jest właśnie „to” czego nam brakuje chociażby w salonie. Aby wnieść więcej innowacyjności, więcej ciepła, aby umilić spędzany tam czas polecana jest fototapeta ścienna do salonu ze wzorem wiosennej, kwitnącej gałęzi. Do przedpokoju natomiast polecana jest ścienna fototapeta panoramiczna, która optycznie powiększy małe pomieszczenie.

Przenieśmy się teraz do kuchni, gdzie przeważnie rządzą kobiety.

Żeby przygotowywane potrawy były jeszcze smaczniejsze z nutką kreatywności i pomysłowości proponujemy fototapetę z soczystymi, świeżymi plastrami owoców, bądź ze wzorem żółtego słonecznika. Fototapety ścienne wykonywane są na specjalnym materiale, bezwonnymi farbami lateksowymi, w związku z czym w żadnym stopniu nie zagrażają zdrowiu. Oprócz tego na takiej fototapecie zaistnieć może nie tylko architektura, kwiaty, mosty czy abstrakcja, ale także ku zaskoczeniu wielu osób zdjęcie bliskiej osoby w dowolnym wymiarze. No właśnie fototapety ścienne wykonywane są w różnych wymiarach oraz w różnej kolorystyce zgodnie z życzeniem klienta. Dodatkowo są laminowane, dzięki czemu mogą być czyszczone wilgotną ścierką, a wzór i kolory pozostaną takie same. Dekoracja jest długotrwała i nie wymaga dużego wkładu pieniężnego.

Jeśli nie masz przekonania, pewności, iż taka fototapeta spełni Twoje oczekiwania, wniesie oczekiwany przez Ciebie klimat możesz zamówić próbki, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

Most grunwaldzki we Wrocławiu
Maski weneckie w formie fototapety polecanej do sypialni
Fototapeta z wieżą Eiffla – wizytówką Paryża
Uliczka w nadmorskim mieście nad Adriatykiem
Fototapeta abstrakcyjna w odcieniach fioletu
Fototapeta Wenecja – ciekawe zestawienie czarno – białego tła i czerwonych dodatków w postaci płacht nad gondolami

 


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress