Fototapety z mostem

Dekorując niewielkie pomieszczenia warto pomyśleć o ich powiększeniu. Świetnie nadadzą się tutaj fototapety lub duże obrazy z mostami. Nie tylko nadadzą głębię, ale także pozwolą nadać czterem ścianom odrobinę dostojeństwa i spokoju. Siedząc na kanapie, można wręcz poczuć powiew wiatru, jakby stało się nad Sekwaną czy inną piękną rzeką. Wiele ciekawych wzorów oferuje sklep https://agatonstudio.pl/57-fototapety-z-mostami, a najciekawsze propozycje przedstawię poniżej.

Przenieś się do USA, z fototapetą Golden Gate Bridge

fototapety z mostem

Fani północnoamerykańskich klimatów z pewnością nie będą zawiedzeni. Znajdujący się nad cieśniną Golden Gate most jest jednym z piękniejszych i bardziej popularnych na całym świecie. Co roku przejeżdżają po nim miliony osób, w tym turystów, dla których jest on jedną z ważniejszych atrakcji Stanów Zjednoczonych. Odkąd za przebycie go należy uiścić stosowną opłatę, most zarobił na swoją konserwację już ponad miliard dolarów, z czego około 215 milionów zostanie przeznaczone na wzmocnienie go tak, aby mógł przetrwać trzęsienie ziemi o skali nawet 8,3 stopnia w skali Richtera. Pokój udekorowany tą fototapetą z pewnością nabierze charakteru i zyska w oczach gości.

Spokój i harmonia w twoich czterech ścianach

Dla lubiących bardziej ustronne miejsca, świetnie nadadzą się obrazy z otoczonych naturą, delikatnych mostów wiszących, skąpanych w barwach piasków i niebieskiego nieba nadmorskich kładek czy wychodzących na kojące zmysły jezioro pomostów. Dają one poczucie spokoju, harmonii z otaczającym światem i intymności, której nie zagwarantuje żaden z wielkich mostów. Fototapety zachowujące te wszystkie cechy świetnie nadadzą się na przykład do sypialni, bądź jadalni.

 

Fototapety dla krajobrazowych patriotów

Miłośnicy polskich krajobrazów, także znajdą coś dla siebie. Prym wiedzie naturalnie, nazywany miastem stu mostów, Wrocław. Pięknie oświetlony nocą, znajdujący się na planie Urzędu Wojewódzkiego, Most Grunwaldzki pięknie wpisuje się w każde wnętrze i doda mu tajemniczości. W czterech ścianach tych, którzy preferują nowocześniejszy styl, świetnie sprawdzi się Most Milenijny.

 

 


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress