Fototapety z Nowym Jorkiem dla wymagających

Nowy Jork to najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych. Tę składającą się z pięciu dzielnic metropolię w 2010 roku zamieszkiwało ponad 8 milionów osób. Jako, że w jego granicach mówi się aż w 800 językach, jest najbardziej zróżnicowanym lingwistycznie miastem świata. Jednak tym co przyciąga miliony turystów każdego roku nie są uliczne korki, wszechobecny tłok i możliwość porozmawiania w suahili, a niesamowita, typowa dla amerykańskich miast architektura.

Fototapety z nowojorskimi wieżowcami i mostami

To właśnie te wspaniałe budowle są także inspiracją dla architektów wnętrz. Fototapety z Nowym Jorkiem często goszczą w domach nie tylko fanów amerykańskich klimatów. Panorama Manhattanu, wybudowane w stylu art deco Empire State Building czy Chrysler Building to tylko przykłady niesamowitych wieżowców, których w całym Nowym Jorku w 2008 roku było aż ponad 5,5 tysiąca, a które są dekoracjami w domach tysięcy osób.

fototapeta new yorkKolejnymi często wykorzystywanymi przez projektantów elementami dekoracyjnymi są fototapety z Nowego Jorku przedstawiające wielkie nowojorskie mosty. Oprócz Brooklyn Bridge, który od lat jest jedną z bardziej rozpoznawalnych wizytówek tej metropolii, znajduje się tutaj kilka innych równie imponujących konstrukcji jak będący do niedawna najdłuższym mostem na świecie Verazzano-Narrows Bridge czy dwupoziomowy koronkowy Queensboro Bridge. Fototapety takie często przedstawiają widok „point of view” dzięki czemu zamontowane w niewielkim pomieszczeniu, mogą je skutecznie powiększyć optycznie.

Fototapety z Nowym Jorkiem to także propozycje ceniących sobie naturę i klasykę

fototapeta nowy jorkNowy Jork to jednak nie tylko imponujące wieżowce czy majestatycznie rozpościerające się nad rzekami mosty. To także szereg dobrze znanych nam z telewizyjnych i kinowych ekranów klimatycznych uliczek, które świetnie sprawdzą się jako dekoracje dla osób ceniących sobie bardziej stonowane i tradycyjne wystroje. Również nowojorskie parki są często w centrum uwagi. Te zielone zakątki będące swoistą polaną w betonowej dżungli wielkiego miasta mogą dodać naszemu wnętrzu niesamowitego uroku.

Wśród fototapet z Nowym Jorkiem z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Sklepów, które oferują takie dekoracje jest wiele, polecamy jednak https://agatonstudio.pl/125-fototapety-new-york. Mają oni w swojej ofercie szeroką gamę produktów najwyższej jakości.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress