Fototapety z uliczką świetnym wyborem nie tylko do salonu

Odwiedzając najpiękniejsze europejskie miasta jak Barcelona czy Paryż, często nie wiemy od czego zacząć zwiedzanie. Zastanawiamy się nad muzeami, parkami, tarasami widokowymi, teatrami. I takie kierunki wybierają najczęściej turyści. Wielu jednak, zamiast ruszać w zatłoczone miejsca użytku publicznego, woli wyjść z hotelu i przejść przez piękne miejsca, widziane niegdyś na fototapetach z uliczką, chociażby tych proponowanych przez https://agatonstudio.pl/107-fototapety-uliczki, które wyostrzyły ich wyobraźnię i marzenia o spacerach wśród wspaniałych kamieniczek.

Fototapety z uliczką substytutem dalekich podróży

Nie każdy jednak może pozwolić sobie na dalekie wojaże. Substytutem mogą być tutaj właśnie fototapety z uliczką, które zaaplikowane na ścianę domowego zacisza, pozwolą nam cieszyć się barcelońskim czy paryskim klimatem we fototapeta uliczka własnych czterech ścianach. Z pewnością nada to wnętrzu romantyczności i ciepła, bądź tajemniczości w przypadku uliczek skrytych w mroku nocy, delikatnie skąpanych w świetle wyglądającego zza chmur księżyca.

Powiększenie wnętrza z dekoracjami ściennymi

fototapeta z uliczkąKolejnym aspektem przemawiającym za fototapetami z uliczką, są ich powiększające wnętrze właściwości. Świetnie nadadzą się one do niewielkich pomieszczeń jednorodzinnych domów, czy małych pokoi osiedlowych mieszkań i blokowisk. Dzięki nim, nawet najciaśniejsze pomieszczenie wyda się przestronne i wygodne, a ściany nie będą przytłaczać znajdujących się w nim gości. Manewr ten często stosowany jest przez najlepszych projektantów wnętrz, którzy do zagospodarowania mają niewielkie przestrzenie.

Fototapety z uliczką, zazwyczaj mają pogodną i ciepłą kolorystykę, dzięki czemu rozgrzeją nasze cztery ściany. Jeżeli dodatkowo na taką fototapetę z uliczką nałożymy laminat, świetnie nada się ona na pokrycie jednej z kuchennych ścian. Można się wtedy poczuć jakby gotowało się na świeżym powietrzu w jednej z pięknych ulic Barcelony czy Paryża. Niezwykle apetyczna perspektywa, czyż nie?


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress