Inspiracje fototapet

fototapeta fale

Internet kipi. Tutaj fototapety, a tam obrazy. Piękne wzory miewają swój własny świat nieodkrytych zależności stylistycznych. Można sięgać po kawałki – puzzle i szukać rozwiązania dekoracyjnej łamigłówki samodzielnie, ale jest znacznie prostsza droga. Sprawdź ciekawe aranżacje z fototapetami na nowym blogu https://fototapety.ownlog.com/ Prostota bywa zwodnicza, a jednoznaczność prowadzi do atawizmów zdobienia. Na każdej ścianie może zawisnąć obraz, ale tylko wyjątkowe ściany przyjmą formę nowoczesnej fototapety. Gdyby tak możliwość dekorowania związała się trwale z pewnością idealnej metamorfozy… niestety, najczęściej dekorowanie stawia przed Panią domu prawdziwe problemy wiążące się z pogodzeniem własnych kierunków stylizacji z pragnieniami reszty domowników. Kompromis wydaje się niemożliwy. Warto więc sięgnąć po czyjeś pomysły. Zainspirować się, wprowadzić do własnego mieszkania sprawdzone rozwiązania.

Najlepiej sprawdzają się sprawdzone rozwiązania.

Oczywista zależność i niepotrzebnie obawiasz się klonowania pomysłów. Policz ile mieszkań widziałaś w tym roku. Założę się, że ledwie kilka. Czy były w nich na ścianie fototapety? Założę się podwójnie, że nie było ani jednego. Jak więc możesz myśleć, że Twoje mieszkanie będzie wyglądało jak setki innych? Jesteś unikalna i taką właśnie fototapetę nakleisz na ścianę. Unikalną. Niepowtarzalną dekorację, której nie ma nigdzie indziej. Mam nadzieję, że w twoim sercu zagościł spokój. Wybieraj bez oporów. Dekoruj bez rozterek. Twórz swoją przestrzeń dla siebie nie patrząc na innych. Twoje mieszkanie na pewno będzie wyjątkowe. Tylko 24 litery potrafią wyczarować „Romea i Julię”. Twoje mieszkanie składa się z setek detali, które pokażą jego indywidualność. Fototapeta na pewno będzie jednym z nich. Możliwe, że troszkę bardziej determinujących przestrzeń, ale tym bardziej unikalnym, gdyż to Ty jesteś unikalna.

Trzy po trzy, a ja mam pytanie.

Zawsze jest mała wiązka niesprawdzonych, niepewnych i docelowo nietrafionych decyzji stylistycznych. Można bowiem nawet inspirując się idealną aranżacją nietrafnie zastosować ją w swoim mieszkaniu. Patrzymy na salon w stylu minimalistycznym z fototapetą o delikatnym wręcz ascetycznym wzorze i naklejamy taką dekorację na ścianę w salonie dalekim od minimalizmu – salonie w stylu kolonialnym. Spokojnie! Ściana wytrzyma i przyjmie każdą ekstrawagancję, ale wyraz, styl, atrakcyjność salonu stanie się wątpliwa. Pamiętaj o tej prostej prawdzie. Piękne detale są dlatego piękne, że otaczają je takie, a nie inne rzeczy.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress