fototapeta na ścianę

Oferujemy fototapetę na ścianę z wizerunkiem Wieży Effela. Potężna, nowatorska jak na czasy jej powstania rzeźba wykonana została na wystawę światową sztuki nowoczesnej, która odbyła się w 1889. Jednak pomimo tak długiego czasu od jej powstania do dziś zadziwia nas swoim ogromem, monumentalnością aktualnością swojego przesłania. Stała się symbolem Paryża, obiektem, który bezwzględnie każdy turysta przybywający do tego pięknego miasta musi zobaczyć.

Jej wizerunek świetnie nadaje się jako dekoracja do nowoczesnej sypialni. Czarno- biała tonacja skupia wzrok na budowli nie rozpraszając barwnymi relacjami z otoczeniem oraz podkreślając stylistyką czas jej powstania. Wykadrowany fragment budowli tworzy mocna otwarta kompozycję. Automatycznie wyobrażamy sobie dzięki temu jak wygląda dalsza jej część.

wieza-eiffla-paryz

Nutę egzotyki wniosą  takie oto fototapety na ścianę z wizerunkiem bezludnej, tropikalnej wyspy.

Fototapeta ta sprawi, że poczujesz ciepło, powiew ciepłego wietrzyku wprost z tropików. Żywe kolory, przewaga zieleni staje się przyjazna i sprzyjająca odpoczynkowi, relaksowi po dniu spędzonym szarym, przepełnionym spalinami samochodowymi mieście. Słońce. Plaża, ,,brzmiący ” z fototapety odgłos fal rozbijających się o piasek przypominają o minionych wakacjach., powodują pozytywne wspomnienia.

fototapeta-z-palmami

Do kuchni przepełnionej parą , miejscu wszędzie zachlapanym wodą proponujemy fototapety na ścianę laminowane, które są odporne na możliwe uszkodzenia związane z specyfiką tego miejsca. Aromat Kawy, cynamonu, zapach świeżych babeczek to zapachy, które biją z proponowanej przez nas fototapety zwiększając apetyt, pobudzając zmysły .Sprawiają kuchnie miejscem przytulnym w którym miło spędza się czas przy herbacie czy kawie z przyjaciółmi. Ciepłe pomarańcze, brązy ocieplają oraz ożywiają wnętrze.

fototapeta-z-kawa

Fototapety na ścianę z abstrakcyjnym motywem pasują do każdego typu wnętrza ze względu na swoją uniwersalność oraz różnorodność w indywidualnej interpretacji. Takim rodzajem fototapety jest np. ,, mazidełko” którą można interpretować chociażby jaka lekką impresje na temat różnobarwnego kielicha kwiatka, który pasuje do klasycznych wnętrz bardziej je urozmaicając kolorytem. Równocześnie można ją czytać jako wijące się splecione ze sobą w relacji plamy barw w czystych niemalże szklanych barwach. Fototapeta pobudza wyobraźnie do indywidualnych, z każdym spojrzeniem nowych interpretacji.

dekoracja-wnetrz


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress