Obrazy nowoczesne

Maki są jednym z najpiękniejszych Polskich kwiatów. Kojarzące się z ciepłym letnim słońcem. Oferujemy obrazy na płótnie z przedstawieniem tych specyficznych dla naszego klimatu kwiatów . Kompozycja pionowa z wyłaniającym się na pierwszym planie delikatnym kielichem kwiatu. Żywa zieleń przeplata się w tych, obrazach na ścianę z pomarańczami soczystymi czerwieniami. Kompozycja pozioma zostaje zrównoważona poprzez piony łodyg nadających ciekawości, dynamiczności kompozycji .Ten typ przedstawienia w płutnach oferowanych przez nas nadaje się do każdej przestrzeni. Obraz ociepla wnętrze, wprowadza nastrój lata. Ja polecam polecam takie obrazy na ścianę Łatwa forma demontowania oraz instalowania sprawia, że można go przewieszać na każdą ścianę.

obraz-czerwone-maki

Dla osób ceniących nowoczesny styl w wnętrzach polecamy obrazy na ścianę stylizowane na nowoczesny styl w malarstwie gdzie plamy barwne powodują ruch w oku widza. Co sprawia, że obraz jest bardzo dynamiczny, ciekawy,,, wciągający” , hipnotyzujący. Nie można przejść obok niego obojętnie. Proste zestawienie czerni-bieli powoduje, że skupiamy się na formie, przedstawionemu złudzeniu ruchu. Obraz dobrze pasuje do nowoczesnych pomieszczeń zwłaszcza tych z zdecydowanym kolorytem, soczystymi barwami.

obraz-z-abstrakcja

Dla osób z dużą powierzchnią na ścianach polecamy dekoracje pod postacią tryptyku ,, maziodełko”. Zainspirowany techniką malarską wymyśloną przez artystę nowoczesnego Pollocka. Chlapnięcia farb o różnym kolorycie przeplatają ce się w kompozycje abstrakcyjną , otwarta . Duża powierzchnia bieli na pierwszym planie jest dynamiczna i dominuje w obrazach- scalając je w jeden cykl. Klasyczna czerń , czerwień potęgują ten efekt, nie rozpraszając wzroku na dalszy plan. Walka czerni i bieli na tym obrazie powoduje napięcie .

tryptyk-abstrakcja

Kompozycja ,,chmury” jest bardzo graficznym przedstawieniem perkusji znikającej w czerwonym dymie. Następuje tu kontrast lśniącego pierwszoplanowego bębna na którym zbierają się różne plamy barwne a zamglona reszta instrumentu. Zestawienie czerwieni i pomarańczy dobrane z odcieniami czerni różu sprawiają obraz bardzo radosnym, pasującym do nowoczesnych, zwłaszcza młodzieżowych wnętrz.

obraz-muzyka-perkusja


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress