Obrazy po nowemu

kwadratowy-obraz-kaskadowyNowoczesne obrazy XXI wieku

Odchodzimy od monotematycznych wizji dekorowania ścian rodzinnymi zdjęciami. Dzisiaj jest czas dla nowoczesnych tryptyk oraz obrazów w kształcie kwadratu bądź prostokąta. Naścienne dzieła podnoszą ranking naszym domowym pomieszczeniom. Ukryta rewolucja tkwi właśnie w tych nowatorskich obrazach. Sypialnia, salon, kuchnia czy łazienka… te miejsca to idealne zakątki, w które łatwo wkomponować naścienne dzieła sztuki. Artystyczne wizje autorów zdjęć, przeniesionych na obrazy wykonane na naturalnym płótnie canvas, to niecodzienne wyobrażenia zawarte w geometrycznych czterech kątach.

obraz-kaskadowy-abstrakcyjny

Wiele części o jednoznacznym znaczeniu.

Tryptyka w kolorach zieleni połączona z popielatym kolorem rozłożona na całą ścianę automatycznie odbiera zimną pustkę pokoju oraz powoduje, że pomieszczenie staje się znacznie przytulniejsze. Abstrakcja przedstawiająca kwadratowe i prostokątne figury geometryczne nachodzące na siebie w nieregularny sposób nadaje się do pomieszczeń w których często przebywasz. Ze względu na barwy uspokaja umysł, a dzięki kształtom pobudza i porusza wyobraźnię. To właśnie takie nowoczesne obrazy najlepiej wyglądają na pustych ścianach o wielkich rozmiarach, gdzie nadają nowoczesności wnętrzom. Jeżeli mamy na celu zaaranżować przyjemne, ciepłe pomieszczenie- umieszczamy tryptyki bądź jeden duży obraz na jednej z mniejszych ścian.

 

obraz-ze-schodamiSkala szarości – dopasowanie do całości.

Czarno-biały obraz, na którym przedstawione jest wnętrze wirującego tunelu zbiegającego się ku białej pustce jest jednym z nowszych wzorów. Jest to wyszukana dekoracja, która sprawdzi się w sypialni nad łożem bądź w salonie . Obraz wieloczęściowy wpasuje się do stonowanego wnętrza, gdzie prym wiedzie prostota i minimalizm. Pentaptyk będzie imponująco wyglądał na białej ścianie, wyraźnie zarysowując swoje kształty.
Te nowatorskie dzieła inspirują i zachwycają. Są dostojnymi elementami wykończeniowymi, pełne awangardy i fascynacji. Zapominając o starodawnym stylu, skupiamy się na designie postmodernistycznym.obraz-drzewa
Dwukolorowy obraz przedstawiający schody zawijające się w spiralę oraz  ludzie mknący w górę i w dół sprawiają, że obraz staje się dynamiczny. Taka dekoracja w kolorystyce czerni i bieli sprawi, że każde pomieszczenie zyska odrobinę splendoru zawartego na powierzchni tego obrazu. Każde nowatorskie pomieszczenie należy dekorować chociaż jednym obrazem spośród tryptyk, by oddać klimat danego wnętrza.

obraz-z-ksiezycem
Kolejne obraz przedstawi pełnie księżyca w ogromnym zbliżeniu.  Ta kosmiczna dekoracja oddaje pomieszczeniu swoją ciemną stronę, zachwyca niebanalną tematyka. Dzięki tym cechom miejsce do którego trafi będzie intrygować i uruchamiać automatycznie wyobraźnię. Takie obrazy zamieszczamy w salonach nad kominkiem, to miejsce częstych spotkań ze znajomymi.                                                                          Małe i duże wnętrza to miejsca do których należą nowoczesne obrazy. Abstrakcja bądź uchwycone donice pod ścianą ozdobiona klinkierówką, to tematy pasujące do rodzinnych pomieszczeń oraz nowatorskich lokali.abstrakcja-obraz

 


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress