Obrazy w salonie

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, do którego wizerunku poświęca się najwięcej czasu i energii gdyż wszystko musi w nim być uniwersalne , harmoniczne aby każdy domownik, gość mógł się w nim dobrze, przyjemnie spędzać czas wolny. Aranżacja powinna być harmonijna w każdym elemencie łączyć się w jakimś stopniu z całością. Oprócz wyposażenia ważna staje się więc wysmakowana, spójna dekoracja, którą prezentujemy w naszej kolekcji obrazów naściennych. Łatwość montażu oraz demontażu a więc duża mobilność sprawiają iż obrazy stają się świetnym uzupełnieniem aranżacji wnętrz. Ponadto jak powszechnie wiadomo siłę obrazu nadaje nie tylko ekspresja wynikająca z przedstawienia ale również format, który w dużym lub mniejszym stopniu może wpłynąć na charakter salonu, gdyż większy format wciąga widza, sprawia, ze mimowolnie wzrok zatrzymuje się na przedstawieniu kompozycyjnym, skupiając się i smakując bogactwa barw, które przenikają przez siebie.

 W naszej ofercie obrazów tworzonych na wymiar sam możesz zdecydować z jak dużą intensywnością ma zapraszać nas do swojego świata kompozycja obrazów.

400_F_4411049_e1Gv2YcsOc6TgUdVqHQx9pXkArd8Kqmp

Jako pierwszą dekoracje do salonu dedykujemy obraz Abstract background. 3D, który wciąga swą kombinacją, splotem bieli i szarości. Niekończący się korytarz powiększa optycznie wnętrze tworząc równocześnie ciekawą kompozycje na pograniczu rzeczywistości i abstrakcji. Nietypowy, oryginalny korytarz w formie wpasowującej się koło staje się przyjemną dla oka bryłą.

400_F_42149577_K6lvOe0Nvjt5uLcfIgyPdDnQdIIRPkaa

Do kolekcji zatytułowanej obrazy do salonu zalicza się również grafika mountain landscape , który dobrze współgra wkomponowany w przestrzeni klasycznego rodzinnego salonu. Nadaje kolorytu, ożywiając pokój. Zachodzące słońce w górach przy zestawieniach bardzo dobrze oddziaływających na siebie kolorów przedstawione na grafice wprowadza ciepły nastrój.

400_F_1057960_1XYijkPZEOYqM12YDs23ZEt245S7dI

Obraz water drops background to obraz dedykowany do salonu o aranżacji nowoczesnej, jest to deseń stworzony z nasyconych kobaltowym kolorem kropel wody, który świetnie prezentuje się na ścianach białego, żółtego oraz czerwonego w wystroju salonu, gdyż te kolory wydobywają przepiękne nagromadzenie niebieskości na grafice.


Comments are Closed

© 2023 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress