Obrazy w sypialni

Większość swojego wolnego czasu spędzamy w sypialni… Jest to ponad 200 godzin w miesiącu, aby były to chwile miłe, zachęcamy do szaleństw! Dobrze wyglądają obrazy z mocnym akcentem o zdecydowanym kolorze. Łóżko ładnie prezentuje się na tle zdecydowanego koloru. Tym sposobem można łatwo zmienić design swojej sypialni na pomieszczenie z charakterem ,bez wysokich kosztów oraz bez dużego wkładu pracy. Proponujemy, aby za zagłówkiem łóżka umieścić jeden z wybranych przez siebie obrazów, najlepiej pasującego do wnętrza pomieszczenia. Ważne jest dokładne przemyślenie kompozycji całej scenerii. Sypialnia – jak twierdzą niektórzy projektanci – powinna być wypełniona zrównoważonymi kolorami, naturalnymi meblami i neutralnymi tkaninami. Podobno taki design sprzyja błogiemu odpoczynkowi i zdrowemu snu. Inni specjaliści od aranżacji wnętrz wskazują natomiast, że wystrój sypialni powinien przede wszystkim odpowiadać charakterowi właścicieli pomieszczenia i spełniać się na dwóch płaszczyznach – wieczorem relaksować, o poranku pobudzać i napawać energią. Mając na uwadze różnorodność gustów, w prezentowanym katalogu można zainspirować się  klasycznymi dekoracjami ściennymi, jak i nowoczesnymi obrazami do sypialni – odpowiadające wszystkim trendom, sprawdzające się w każdej konwencji, bardzo modne i niezwykle atrakcyjne dla oka.
Podróżując do krainy namiętności…

obrazy-bambusy
Każdy obraz prowadzi do innego zakątka na Ziemi … Miłośnikom zieleni polecamy obraz z zielonymi bambusami jako dodatek. Do sypialni wypełnionej żywymi roślinami znakomicie zaprezentuje się na brązowej bądź ciemnozielonej ścianie. Wzór wykonany na naturalnym płótnie sprawia, że kolory wyglądają jak żywe. Jasna tonacja ożywi zimne pomieszczenia w bieli, czerni czy szarości.

obraz-z-wrzosem

Obraz z łanami wrzosów pod przepięknym niebem, które zasadzone w równych rzędach powtarzają się jak refren na polu. Klimatu temu zdjęciu dodają również wznoszące się w oddali majestatyczne góry. Taka spokojna, a jednocześnie wyjątkowa dekoracja będzie pasować do każdego wnętrza wnosząc równowagę w kolorystyce, oraz sprawiając że pomieszczenie zyska uspokajającą aurę.

obraz-natura-krajobraz                                                                                                                                                                             W pomieszczeniach sypialnianych, gdzie łóżko ustawione jest blisko okna, należy wybrać obraz o delikatnych barwach, w odcieniach beżu bądź błękitu. Przebijające się za dnia promienie słoneczne będą naświetlały obraz, co pozwoli na większe zbliżenie się z miejscem przedstawionym na nim. obrazy-morze

Obrazy do sypialni  to element , który decyduje w większej mierze o tonacji i stylu całego wnętrza. Umieszczany najczęściej wokół łóżka jest punktem centralnym sypialnianego królestwa. Czasem niewielkie zabiegi, zrobione niedużym kosztem, mogą całkowicie zmienić charakter niejednego wnętrza – tu przykład sypialni.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress