Okna z widokiem na fototapetę

fototapeta okno aranżacjaNiezwykły efekt w dekorowaniu można osiągnąć dzięki oknom. Tradycyjnie okna zasłaniamy firmanami, zasłonkami, żaluzjami, ale stają się one od jakiegoś czasu coraz modniejszym wzorem na fototapecie. Okno skomponowane na ścianie na, której okna nie ma sprawia, że ściana otwiera się niejako na nowy wymiar. Popularne są zwłaszcza okna z widokiem. Widok z okna natomiast może być dowolny i pasujący do efektu dekoracyjnego wnętrza.

fototapeta okno

Podobnie jest z samym oknem, które może być w stylu nowoczesnym – biały plastik, drewno, lub w stylu retro. Okno ze starą drewnianą ramą oraz widocznymi za jej krańcami polem lawendy świetnie nadaje się do ozdobienia wnętrza w stylu prowansalskim.  Ważne, aby dobrać odpowiedni wzór do swoich upodobań. Poszukaliśmy i oto ciekawa fototapeta okno – zobacz tutaj  https://www.dekoracjenawymiar.pl/fototapety/architektura/okno Różne rodzaje okien z widokiem na mnogość widoków. Nam najbardziej spodobał się cykl fototapet z imitacją okna: podwieszoną firanką i delikatnym krzyżakiem utrzymującym kwadratowe szyby.

Fototapeta z oknem może zostać umieszczona na ścianie w przedpokoju, tuż nad szafką z butami i obok wieszaka na płaszcze. Idealne miejsce dla dekoracji w tym klimacie. Dla salonu lub sypialni polecana raczej będzie cała ściana na której umieszczone są okno i drzwi. Również ten rodzaj wzoru jest dostępny we wspomnianym sklepie z dekoracjami.

Podobnymi wzorami jak okno będą dekory na ścianę, które propagują głębie i determinując przestrzeń sprawiają, że wnętrze wydaje się posiadać głębię wypełnioną kolumnami, murami uliczki lub perspektywą natury w postaci arkad szpaleru drzew rosnących przy drodze. Wyszukane przez nas dekoracje na których ujawnia się fototapeta uliczka znajdziesz tutaj http://agoteka.pl/fototapeta-uliczka Ważne, aby przy komponowaniu wzoru uliczki oraz okna nie dopuścić do niedopasowania stylów. Jeżeli zdecydujemy się na widok przez okno z New Yorkiem w tle, nie powinniśmy go łączyć z starymi, włoskimi  uliczkami. Odrobina pokrewieństwa między dekoracjami jest jednak wymagana.

fototapeta uliczka

Naturalnie bardzo wiele zależy od oświetlenia. Wydaje się, że barwa biała jest biała i tyle, ale okazuje się, że ta dobywana ze źródła światła nigdy nie jest czysto biała. Każda barwa będzie miała swoje odcienie i temperaturę barwienia, która wpływa na kolory we wnętrzu. Więcej o kolorze białym tutaj http://pl.wikipedia.org/wiki/Barwa_biała


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress