Panoramy miast

Fanatykom ruchu ulicznego,tłoku,hałasu,gonitwy….

Dla tych zapatrzonych w architektoniczne dokonania, pnące się drapacze chmur bądź stare kamienice obrośnięte bluszczem. Zafascynowanych  zatłoczonymi ulicami, wiecznym pośpiechem, brakiem czasu na wszystko, korkami ulicznymi, zatłoczonymi ulicami, pospiechem…Dla tych którzy preferują betonowe struktury od zielonej natury. Ciągły ścisk,brak tchu, życie a pełnych obrotach.Nie ma mowy o takim przepychu w pomieszczeniu! Wszystko to mieszczą obrazy wpasowane w minimalistyczne wnętrza.

Obrazy te malowane na naturalnym płótnie w stonowanych kolorach idealnie pasują do zimnych i przestrzennych pomieszczeń. Obrazy te znajdują swoje miejsce w surowym stylu przemysłowym rodem z przedwojennych fabryk. Minimalizm, duże powierzchnie chłodnej kolorystyce,brak natrętnych ozdób. Jedynymi możliwymi ozdobnikami pomieszczenia są jedynie proste przedmioty lub grafiki przedstawiające techniczne elementy miasta,mostów itp.Styl ten przybył do nas z zachodu. Chłód i prostota,przestronne powierzchnie z wysokim sufitem to charakterystyczne cechy stylu industrialnego. Żeby uzyskać efekt dużego pomieszczenia, na ścianach powinny wisieć obrazy o odpowiednich kolorach. Jasne i chłodne będą sprawiać wrażenie oddalenia. Ułożenie warstwowe, optycznie wydłuża i poszerza wnętrze. Inne ozdoby dekoracyjne ograniczyć do całkowitego minimum.

obraz-z-paryzem
Wieża Eiffla, w której obrazie zostały użyte jedynie trzy barwy(biała,czarna oraz jasnofioletowa) wpasowuje się idealnie w pomieszczenie o niezbyt rozbudowanej barwie kolorystycznej.Ujęcie wieży z części ulicznej Paryża, automatycznie dodaje pomieszczeniu przestrzeni. Wspomniane dekoracje można adaptować jako obrazy do salonu, sypialni jak również w wiatrołapie.

obrazy-z-miastem

To obraz ukazujący ruch uliczny w Nowym Jorku. W mieście,który odzwierciedla wyżej opisany tryb życia ludzi w wielkim mieście.Jest to najbardziej zaludnione miasto w Stanach Zjednoczonych,a zarazem jest centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na świecie. Jeżeli któreś z Was marzy, aby podbić świat, ten obraz powinien wisieć właśnie w Twoim salonie!

Noc za dnia? Tak, ale tylko na obrazie.

tryptyk-obrazy-most

Odzwierciedlający obraz, migoczących świateł nocą w kulturalnej stolicy świata. To jeden spośród kilkuset obrazów, które przedstawiamy za pomocą obrazów na ścianę – zobacz polecane tryptyki https://agatonstudio.pl/98-obrazy-tryptyki-tryptyk  Ciemne cienie mostu, idealnie kontrastują z wnętrzem utrzymanym w kolorach bieli oraz czerni.

obraz-z-new-york

Panorama jednego z największych miast na Świecie ujęta z perspektywy lotu ptaka. Jest jednym z obrazów o mroźnych kolorach, o suchym i stonowanym efekcie.Linia horyzontu umieszczona na wysokości ¾ obrazu powoduje, że obraz sprawia wrażenie trójwymiarowego.

tryptyk-obrazy-wenecja

Obrazy w sepii również nadają się by dobrze odczytywać styl industrialny. Zamieszczony wyżej obraz przedstawiający kanał miasta Wenecji oraz gondole przenosi swoich widzów w nostalgiczne wspomnienia o Włoszech. Jest wykonany również w postaci tryptyki, jednak możliwości na tym etapie się nie kończą.Panoramicznymi obrazami można nadać oryginalnego stylu swojemu wnętrzu. Elegancja,klasa, styl. To epitety przypisane miejscom, w którym wszystko zna swoje miejsce, panuje ład i porządek.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress