Paryski klimat na fototapecie

Fototapeta Paryż

Paryż! Miasto miłości! Miasto w którym zapach kawy łączy się z wonią perfum. Miasto, które wabi artystów oraz miłośników sztuki. To tutaj powstało centrum Pompadur na którego elewacji wykwitły wszystkie instalacje niezbędne dla życia budynku: elektryczna, kanalizacyjna, wodna. Tylko tutaj wieża Eiffla kłania się porannym miłośnikom joggingu, aby za kilka godzin objąć w swe ramiona tysiące turystów z całego świata. Syndrom paryski. Spełnione marzenia, a może jej urok sprawiają, że co rok kilkoro zwykłych turystów popada w obłęd związany ze stolicą Francji. Zapadają na chorobę miłości. Jeżeli uciekać, jeżeli zaszyć się na innej planecie, to tylko tutaj. Paryż w miłości oddaje siebie i wie, że do niego wrócimy. Wracamy. Dzisiaj wracamy w dekoracji zbudowanej jedynie dla zakochanych w Paryżu.

Fototpeta Paryż w salonie

Dekoracja na ścianę wprost z chodnika

Ci, którzy błąkali się wczesnym świtem po paryskich zakamarkach, skwerach, uliczka, mostach, wiedzą, że z Paryżem nie może się równać żadne inne miasto. Zakamarki włoskiej Wenecji są piękne, ale niejako wydziedziczone z prostolinijności. Wenecja jest piękna, gdyż jest piękna, ale nie znajdziesz w niej zaspanej uliczki u której wezgłowia leżałaby wieża Eiffla. Taka dekoracja. Taki Paryż. Taka fototapeta Paryż zobacz https://agatonstudio.pl/home/448-fototapeta-paryz.html ułoży się idealną kompozycją w sypialni. Dumnie wypnie pierś w salonie. Odzieje puste ściany przedpokoju. Paryski chodnik wypełniony kamieniczkami roztrwoni grubsze i rozmieni na drobne nasze złudzenia o pięknym mieszkaniu bez paryskiej oprawy. Idealna ściana obleczona w kwiaty już nie będzie nam sprawiała radości. Idealna ściana od chwili ozdobienia jej fototapetą z Paryżem będzie wiązała się jedynie z nabrzeżami Tamizy, widokiem na Montmartre witającym z otwartymi ramionami zarówno malarza Henryka de Toulouse-Lautrec wielbiciela Moulin Rouge jak i jego przyjaciela Vincenta van Gogh, którego szaleństwo było wynikiem wrażliwości lub wrażliwość wynikiem szaleństwa.

Kawiarnia inna niż wszystkie

 

Fototapeta okno

Tylko w Paryżu kawa uśmiecha się do croissanta w sposób naturalnie podobny, do tego w jaki ciepłą wiosną, piękna dziewczyna uśmiecha się do przystojnego chłopca. Miłość! Paryż jest miastem miłości i to nie tylko tej między ludźmi. Spacerując ulicami zauważymy, że w Paryżu miłość nie zna żadnych granic. Tamiza kocha nabrzeża, Schody prowadzące do Bazyliki Sacré-Coeur kochają rosnące przy nich klony, latarnie kochają mrok w którym ich blask jest najpełniejszy. Czy można pierwiastek mozaiki przenieść na ścianę mieszkania? Fototapeta Paryż. To jest odpowiedź. Fototapeta okno http://www.agoteka.pl/fototapeta-okno z widokiem na Paryż. Nasze mieszkanie zmieni w jednej chwili lokalizację. Kod pocztowy będzie ten sam, ale okno nie pozostawi złudzeń. Okno z widokiem na Pola Elizejskie rozwieje wszelkie wątpliwości. Nasze mieszkanie efektem dekoracyjnym przeniesie się do stolicy Francji.


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress