Przegląd dekoracji drukowanych

2Dekoracje drukowane na zamówienie charakteryzują się pełnym dopasowaniem wzoru do naszych potrzeb. Możesz zażyczyć sobie druku na fototapecie, obrazie naklejce lub plakacie. Dopasowanie dekoracji determinuje miejsce i sposób jej umieszczenia we wnętrzu.

Jeżeli chcesz nakleić na ścianę dekorację.

Masz tak naprawdę dwie możliwości: naklejkę lub fototapetę. Naklejka nie jest polecana, ale fototapeta już jak najbardziej. Możesz zastanowić się nad całą ścianą i wtedy będzie to fototapeta na wymiar ściany lub zamówić sobie tylko małą fototapetę, która po naklejeniu będzie przypominała duży obraz lub okno z widokiem na co tylko chcesz. Może to być park, ulica, lub Twój własne zdjęcie, które przypomni Tobie miłe chwile i wywoła uśmiech.

Zastanawiasz się dlaczego reklamy przedstawiają ludzi? A dlaczego ci ludzie udająobraz-kaskadowy-do-salonu, że facet z kamerą przyłapał ich na gorącym uczynku mycia zębów, remontowania domu, jazdy samochodem, jedzenie lodów? Odpowiedź brzmi zadziwiająco prosto. Lubimy patrzeć na znane nam miejsca, rzeczy czynności. Lubimy widzieć naturalność. Dlaczego więc nie skorzystać z Twojego zdjęcia na którym Ty i Twoja rodzina odpoczywacie na tle zachodzącego słońca na plaży? Nic nie stoi na przeszkodzie i nie ma w tym nic złego, że Twoje mieszkanie stanie się Twoją indywidualną komnatą wspomnień.

Jeżeli chcesz powiesić na ścianie.

Nie bawisz się w naklejanie, ale szukasz szybkich i skutecznych rozwiązań na metamorfozę swojego salonu lub sypialni, to myślisz nad ramkami do plakatów lub gotowymi obrazami. Jak to wykonać? Najlepiej zrobić zdjęcie salonu i wysłać do sklepu aby dobrali coś co będzie pasowało. Są sklepy, gdzie takie dobieranie jest możliwe. Klient jest najważniejszy i szukanie odpowiedniego wzoru będzie się wiązało z wyzwaniem dla firmy. Warto też podesłać swoje najładniejsze zdjęcia, które będzie można umieścić na obrazie. Obraz ma też tą przewagę nad fototapetą, że po roku lub dwóch będzie go można sprezentować cioci na imieniny. Trzeba tylko uważać aby obraz zawisł u Cioci, która nas nie odwiedza. Bliska ciocia może rozpoznać, że obraz zdjęliśmy ze ściany 🙂


Comments are Closed

© 2023 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress