Przenieś się na słoneczną plażę z fototapetą morze

Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam czuć pod stopami delikatny, ciepły nadmorski piasek, który koi zmęczone nogi podczas przechadzek nad brzegiem morza, podczas gdy delikatna bryza owiewa twarz i mierzwi włosy. Do nadmorskich plaż mam jednak zdecydowanie zbyt daleko, aby często oddawać się tej przyjemności. Podobnie pewnie jak większość z was.

Z pomocą przychodzą nam tutaj oczywiście sklepy z dekoracjami wnętrz, takie jak Agaton Studio, które oferują wielkoformatowe wydruki fototapet. Nas oczywiście najbardziej będą interesowały te, znajdujące się w kategorii fototapeta morze. A tutaj różnorodność wzorów jest już tak duża, że każdy znajdzie coś dla siebie. Lubisz polskie morze? Wolisz bardziej egzotyczne klimaty? W tej kategorii znajdują się dekoracje zarówno z jednej jak i drugiej kategorii.

Dzięki tym fototapetom z morzem nie przeniesiemy się oczywiście na plażę, nie poczujemy wiatru we włosach ani jodu w płucach, jednakże pozwolimy sobie na małą tego wszystkiego namiastkę. Siadając na kanapie w salonie, patrząc w pokrytą dekoracją ścianę, oczami wyobraźni zobaczymy siebie chodzącego po ciepłym piasku przelewającym się pomiędzy palcami stóp. Do działania pobudzimy także inne zmysły, poczujemy świeże powietrze, promienie słońca. A czegoż innego potrzeba nam po całym dniu wypełnionym obowiązkami?

Fototapety morze świetnie sprawdzają się nie tylko w salonie ale również w sypialni. Mało tego, nieważne w jakim stylu urządzasz mieszkanie – nowoczesnym czy klasycznym – odpowiednio dobrany wzór doskonale będzie współgrał ze swoim otoczeniem. Fototapety w pełni koloru oczywiście prezentują się najlepiej, jednak jeżeli wolicie wystrój bardziej stonowany, warto zastanowić się nad pójściem w kierunku stylistyki czerni i bieli bądź brązów sepii, które dodają dekoracjom nieco bardziej tajemniczy wydźwięk.

Rozciągające się na fototapetach z morzem widoki, sięgające aż po horyzont, pozwolą nam także nieco powiększyć wnętrze. Wydawało się będzie, że stoimy na skraju wydmy, bądź wśród ziarenek ciepłego piasku i patrzymy w dal na linię horyzontu, za którą znika gorący, pomarańczowy gigant. Ciekawa opcja dla osób, w mieszkaniach których nie uświadczymy tarasu czy chociaż balkonu prawda?


Comments are Closed

© 2024 Dobrze Dobrane Dekoracje | Design Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress